Opinie o Nas

WYSYŁKA

WYSYŁKA

  1. Produkty zakupione w naszej aptece internetowej realizowane są przez: Pocztę Polską oraz InPost.
  2. Przesyłki InPost dotyczą suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego. Nie wysyłamy paczkomatem leków zgodnie z przepisami Inspekcji Farmaceutycznej. Prosimy także o zwrócenie uwagi przy wyborze wysyłki paczkomatem zakupionych produktów, na to czy nie ulegną one uszkodzeniu pod wpływem wysokiej lub niskiej temperatury. Dotyczy to przede wszystkim kosmetyków oraz produktów płynnych.
  3. Odbiór osobisty  jest możliwy w Aptece Kocmyrzowskiej, Kocmyrzów 38A, 32-010 Kocmyrzów w godzinach od 8:00-22:00 w dniach od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w soboty i od 9:00-20:00 w niedziele.
  4. Zamówienia są realizowane do  czasu wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych, a w razie problemów z wysyłką klient zostaje o tym poinformowany.
  5. Nie prowadzimy sprzedaży produktów do innych aptek, hurtowni farmaceutycznych, punktów aptecznych i innych, których celem cakupu jest dalsza odsprzedaż produktów. Wszelkie tego typu zamówienia będą usuwane.
  6. Do każdego złożonego zamówienia otrzymujecie Państwo numer oraz aktualny status.
  7. Zgodnie z Prawem Farmaceutycznym przysługuje Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru do 14 dni od jego otrzymania, ale tylko w przypadku wady jakościowej, niewłaściwego wydania, lub sfałszowania produktu leczniczego..

 

FORMY DOSTAWY

KOSZT

CZAS WYSYŁKI

List polecony - ekonomiczny

5,2 PLN

do 2 dni roboczych

Kurier InPost 9,99 PLN do 2 dni roboczych

Kurier InPost pobranie 14,99 PLN do 2 dni roboczych

Paczkomaty InPost  8,70 PLN do 2 dni roboczych

Paczkomaty InPost pobranie 12,99 PLN do 2 dni roboczych

Paczka Pocztowa 48

8,90 PLN

do 2 dni roboczych

Paczka Pocztowa 48 pobranie

10,90 PLN

do 2 dni roboczych 

Poczta Polska odbiór w punkcie

7,90 PLN

do 2 dni roboczych

     
Zamówienia powyżej 250PLN   - przesyłka za przedpłatą- GRATIS!

                                                    -przesyłka za pobraniem 5 PLN

W razie jakichkolwiek problemów z dostawą prosimy o kontakt. Postaramy się aby przesyłka znalazła się najszybciej u Państwa